Новини будівництва ЖК Creator City січень 2021

ЖК Creator City січень 2021

В житловому комплексі Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, активно продовжується підготовка до зведення другого будинку. Наразі на місці майбутньої новобудови завершено вже 70% котлованних робіт.

 

Тим часом у першому будинку добігає кінця кладка зовнішніх цегляних стін, а також внутрішніх стін і перегородок: роботи виконані вже на 95%. Раніше тут повністю завершили монолітний каркас та монтаж сходових маршів і майданчиків. Всередині триває монтаж внутрішніх інженерних систем будинку – процес завершений на три чверті.

Довідка СтройОбзор: ЖК Creator City від компанії «Креатор-Буд» – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Середня ціна - 36 100 грн/м2