Новини будівництва ЖК DIBROVA PARK жовтень 2021(відео)

ЖК DIBROVA PARK

Як повідомили СтройОбзор в компанії IB Alliance на об'єкті ЖК DIBROVA PARK  виконуються роботи:

  • Будинок 1 - Влаштування покрівлі виконано на 90%.Влаштування віконних блоків на завершальному етапі. Влаштування дверних блоків виконано на 70%. Влаштування внутрішніх інженерних систем виконано на 90%. Зовнішнє оздоблення фасаду виконано на 70%. Розпочато оздоблення місць загального користування. Влаштування ліфтів виконано на 98%.
  • Будинок 2 - Влаштування покрівлі виконано на 90%. Влаштування віконних блоків на завершальному етапі. Влаштування дверних блоків виконано на 70%. Влаштування внутрішніх інженерних систем виконано на 90%. Зовнішнє оздоблення фасаду виконано на 70%. Розпочато оздоблення місць загального користування. Влаштування ліфтів виконано на 98%.
  • Будинок 3 - Влаштування покрівлі виконано на 90%. Влаштування віконних блоків на завершальному етапі. Влаштування дверних блоків виконано на 70%. Влаштування внутрішніх інженерних систем виконано на 90%. Зовнішнє оздоблення фасаду виконано на 70%. Оздоблення місць загального користування виконано на 25%. Влаштування ліфтів виконано на 98%.

  • Будинок 4 - Влаштування покрівлі виконано на 90%. Завершено влаштування віконних блоків. На завершальному етапі влаштування дверних блоків. 
  • Зовнішнє оздоблення фасаду виконано на 90%. Влаштування внутрішніх інженерних систем виконано на 95%. Влаштування ліфтів виконано на 98%. Оздоблення місць загального користування виконано на 50%. Розпочато роботи по благоустрою території.
  • Будинок 5 - Завершено влаштування каркасу будівлі. Завершено перекриття будівлі. Кладку стін та перегородок виконано на 55%. 
  • Будинок 6 - Влаштування каркасу будівлі на рівні 23 поверху. Перекриття будівлі на рівні 23 поверху. Кладку стін та перегородок виконано на 55%. 
  • Паркінг 1 - Завершено влаштування каркасу будівлі. Завершено перекриття будівлі. Кладку стін та перегородок виконано на 50%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК DIBROVA PARK . Забудовник  IB Alliance . АДРЕСА - вул. Північно-Сирецька. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ЦЕНА - 23850 грн/м² ~ 905 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 900850 грн ~ від 34185 $. ПОВЕРХОВІСТЬ - 23,26; 10 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 1-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева.