Новини будівництва ЖК DIBROVA PARK жовтень 2023

DIBROVA PARK

Як повідомили СтройОбзор в компанії IB Alliance на об'єкті ЖК DIBROVA PARK виконуються роботи:

  • Будинок 5 - Влаштування покрівлі виконано на 88%. Влаштування віконних блоків виконано на 98%. Встановлення дверних блоків виконано на 40%. Влаштування внутрішніх інженерних систем виконано на 61%. Зовнішнє оздоблення фасаду виконано на 90%. Влаштування ліфтів виконано на 95%.
  • Будинок 6 - Влаштування покрівлі виконано на 75%. Влаштування віконних блоків виконано на 98%. Встановлення дверних блоків виконано на 30%. Влаштування внутрішніх інженерних систем виконано на 60%. Зовнішнє оздоблення фасаду виконано на 82%. Влаштування ліфтів виконано на 95%.
  • Будинок 9 - Влаштування каркасу будівлі на рівні 23 поверху. Кладка стін та перегородок на рівні 5-19 поверху. Влаштування віконних блоків виконано на 13%.

DIBROVA PARK

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК DIBROVA PARK . Забудовник  IB Alliance . АДРЕСА - вул. Північно-Сирецька. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 23,26; 10 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева.