Новини будівництва ЖК ECO DREAM січень 2022

ЖК ECO DREAM січень 2022

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Центробуд» на об'єкті ЖК ECO DREAM продовжується будівництво: 

Секція 1: Виконано роботи з влаштування монолітно-бетонного каркасу п’ятнадцятого та шістнадцятого поверхів; Розпочато роботи з влаштування вертикальних елементів технічного повепрху; Цегляна кладка шостого та сьомого поверху виконана в повному обсязі; Ведуться роботи з влаштування цегляної кладки восьмого та дев’ятого поверхів з керамінчних блоків марки 2НФ. Змонтовано вікна марки REHAU на п’ятому поверсі.

Секція 2: Роботи з влаштування залізобетонного каркасу виконані в повному обсязі; Цегляна кладка одинадцятого поверхів виконана в повному обсязі; Ведуться роботи з влаштування цегляної кладки чотирнадцятого поверху з керамінчних блоків марки 2НФ. Змонтовано вікна марки REHAU до одинадцятого поверху.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК ECO DREAM. Забудовник компанія «Центробуд». АДРЕСА - вул. Мальовнича. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Житомирська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 32767 грн/м² ~ 1191 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1407650 грн ~ від $ 51191. ПОВЕРХОВІСТЬ - 16. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.