Новини будівництва ЖК ECO DREAM січень 2023

ЖК ECO DREAM

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Центробуд» на об'єкті ЖК ECO DREAM продовжується будівництво:

  • Секція 1 - Завершили монолітні роботи в повному обсязі. Завершені роботи з влаштування цегляної кладки на всіх поверхах, крім першого та технічного поверхів. На покрівлі виконані всі підготовчі роботи (мурування, інженерні мережі, фасадні роботи) для початку виконання наплавляємого рубероїду. Монтаж вікон марки REHAU виконано на 50%. Виконували роботи по монтажу стояків інженерних систем внутрішнього водопостачання, опалення та каналізації. Монтаж фасадних систем Baumit  виконаний на 45%. Монтаж ліфтів виконаний в повному обсязі.
  • Секція 2 - Завершили монолітні роботи в повному обсязі. Завершені роботи з влаштування цегляної кладки на всіх поверхах, крім цокольного, першого та технічного поверхів. На покрівлі виконані всі підготовчі роботи (мурування, інженерні мережі, фасадні роботи) та перший шар наплавляємого рубероїду. Монтаж вікон марки REHAU виконано на 90%. Виконували роботи по монтажу стояків інженерних систем внутрішнього водопостачання, опалення та каналізації. Монтаж фасадних систем Baumit  виконаний на 80%. Монтаж ліфтів виконаний в повному обсязі.
  • Паркінг- Завершили роботи по влаштуваню паль підпірної стіни. Виконали земляні роботи (розробку грунту) на 95%. Виконували влаштування фундаменту, стін та колон паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК ECO DREAM. Забудовник компанія «Центробуд». АДРЕСА - вул. Мальовнича. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Житомирська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 16. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.