Новини будівництва ЖК ECO DREAM травень 2024

ECO DREAM

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Центробуд» на об'єкті ЖК ECO DREAM секція 1 та 2 продовжується будівництво: виконуємо роботи з монтажу устаткування автономної дахової котельні.

  • Секція 2 - Продовжили роботи з монтажу внутрішніх електромереж; систем ВК та ОВ. Виконали прокладку систем опалення та водопостачання TECE на 6-1 поверхах. Розпочали монтаж металевого огородження холодних переходів. Продовжили влаштування на 1 та -1 поверхах фасаду з керамогранітної плитки. Продовжуються роботи з монтажу металопластикових вікон марки Rehau. Виконали штукатурку стін на 4-2 поверхах та ц/п стяжку на 10 – 1 поверхах. Виконали влаштування керамічної плитки по підлогах МЗК на 16-8, 2 поверхах. Виконували монтаж протипожежних дверей МЗК з 16-1 поверхи. Виконали монтаж радіаторів та люків ПК на 2-5, 11 поверхах. Розпочали роботи з штукатурки фахверків холодних переходів. Розпочали роботи по монтажу систем контроля доступу. Продовжуються роботи з монтажу фасадних систем Baumit. Виконали підготовчі роботи до внутрішнього оздоблення стін та підлог сходових клітин. Виконали монтаж алюмінієвих дверей вхідної групи.
  • Секція 1 - Продовжили роботи з монтажу внутрішніх електромереж, систем ВК та ОВ. Виконали прокладку систем опалення та водопостачання TECE на 6-1 поверхах. Продовжуються роботи з монтажу фасадних систем Baumit. Продовжили влаштування на 1 та -1 поверхах фасаду з керамогранітної плитки. Продовжуються роботи з монтажу металопластикових вікон марки Rehau. Виконали штукатурку стін на 3 – 1 поверхах. Виконали ц/п стяжку на 10 – 1 поверхах. Виконали влаштування керамічної плитки по підлогах МЗК на 16-7, 2 поверхах. Виконували монтаж протипожежних дверей МЗК з 16-1 поверхи. Розпочали монтаж насосних станцій водопостачання та пожежогасіння. Розпочали монтаж металевого огородження холодних переходів. Розпочали роботи з штукатурки фахверків холодних переходів. Виконали монтаж радіаторів та люків ПК на 2-5, 11 поверхах. Розпочали роботи по монтажу систем контроля доступу. Виконали підготовчі роботи до внутрішнього оздоблення стін та підлог сходових клітин. Виконали монтаж алюмінієвих дверей вхідної групи.
  • Трансформаторна підстанція ТП 0,4/10кВт - Виконали ц/п стяжку покрівлі. Виконали штукатурку зовнішніх стін.
  • Зовнішні роботи. Благоустрій - Продовжуються роботи по влаштуванню зовнішніх мереж ВК. Виконали прокладку зовнішніх телекомунікаційних мереж. Виконали підготовчі роботи по влаштуванню монолітної плити підлоги дитячого майданчика.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК ECO DREAM. Забудовник компанія «Центробуд». АДРЕСА - вул. Мальовнича. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Житомирська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 16. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.