Новини будівництва ЖК ECO DREAM вересень 2023

ECO DREAM

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Центробуд» на об'єкті ЖК ECO DREAM продовжується будівництво:

  • Паркінг: Завершили монолітні роботи по паркінгу. Виконали роботи по влаштуванню наплавляємої гідроізоляції стін.
  • Секція 2: Продовжуються роботи з монтажу магістралей внутрішніх мереж ВК та ОВ. Виконали монтаж протипожежних дверей холодних переходів на 12-7 поверхах. Продовжили роботи з монтажу слаботочних мереж. Продовжили роботи з монтажу внутрішніх електромереж. Виконали роботи по влаштуванню ц/п стяжки в приміщеннях ІТП та Електрощитової на цокольному поверсі. Продовжуються роботи з монтажу фасадних систем Baumit. Продовжуються роботи по влаштуванню наплавляємої покрівлі. Продовжуються роботи з монтажу металопластикових вікон марки Rehau. Виконали штукатурку стін МЗК на 14 та 16 поверсі.
  • Секція 1: Продовжуємо монтаж слаботочних мереж. Продовжуються роботи по влаштуванню наплавляємої покрівлі. Продовжуємо роботи з монтажу внутрішніх електромереж. Виконали роботи по влаштуванню ц/п стяжки приміщення Насосної, Електрощитової на цокольному поверсі та приміщення Котельної на покрівлі. Продовжуються роботи з монтажу металопластикових вікон марки Rehau. Продовжуються роботи з монтажу фасадних систем Baumit. Продовжуються роботи з монтажу магістралей внутрішніх мереж ВК та ОВ. Виконали монтаж протипожежних дверей холодних переходів на 12-7 поверхах.Виконали штукатурку стін МЗК на 16 поверсі.
  • Зовнішні роботи. Благоустрій Продовжується монтаж зовнішніх мереж ВК.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК ECO DREAM. Забудовник компанія «Центробуд». АДРЕСА - вул. Мальовнича. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Житомирська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 16. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.