Новини будівництва ЖК Great липень 2022 (відео)

ЖК Great

Як повідомили СтройОбзор у компанії IB Alliance у житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, продовжуються будівельні роботи:

  • Перші три будинки отримали поштові адреси та розпочинається підготовка до видачі документів на право власності.
  • В першому, другому та третьому будинках проводяться пусконалагоджувальні роботи мереж електропостачання, водопостачання та опалення. Триває підготовка до передачі їх до ЖЕКу. Також ЖЕК приймає роботи в місцях загального користування, роботи з монтажу квартирних дверей, перевіряє влаштування фасаду та покрівельні роботи. 
  • Закінчено монтаж фасадних та внутрішніх вікон, виконується регулювання конструкцій та заміна битих склопакетів. Завершується монтаж екранів та стел на рівні перших поверхів. На фінальній стадії – влаштування систем пожежогасіння будинків. Проводяться пусконалагоджувальні роботи котельні та запускаються ліфти. Тривають роботи із благоустрою прибудинкової території. 
  • У п’ятому будинку будівельники закінчують влаштування фасаду стилобату. 
  • В шостому будинку вже повністю змонтували склопакети, двері в місцях загального користування. Змонтували електрощитків та розводки в електрощитовій в підвалі. Закінчують влаштування покрівлі. Паралельно оздоблюють місця загального користування, влаштовують вентиляцію підвалу. 
  • В дев’ятому будинку тривають фасадні роботи.
  • В десятому будинку до 4 поверху виконана цегляна кладка. 
  • Паралельно тривали роботи над влаштуванням зовнішніх мереж. Повністю виконали водопостачання. Також виконується врізка в каналізаційний колектор по вулиці Сортувальна. Майже закінчили влаштування дощової каналізації. Виконується освітлення внутрішньо-квартальних майданчиків 1-ї черги будівництва.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Great. Забудовник IB Alliance. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - наземна, багаторівнева; підземна.