Новини будівництва ЖК Greenville на Печерську липень 2022

ЖК Greenville на Печерську

Як повідомили СтройОбзор у компанії Greenville на об'єкті ЖК Greenville на Печерську виконуються роботи:

  • Секция 4 - Завершено цегляне мурування  зовнішніх та внутрішніх стін на 16 та 18 поверхах. Триває влаштування системи вентиляційного фасаду. Завершено заповнення віконних прорізів з  16  до 18 поверху. Триває оздоблення ліфтових шахт

  • Секція 5 - Завершено влаштування зовнішніх та внутрішніх стін  з повнотілої цегли на 15 поверсі. Завершено заповнення віконних прорізів  на рівні 23 поверху. Завершено влаштування електромереж з 15  до 20 поверху. Триває влаштування мокрого фасаду лоджій та холодних переходів з 16 по 19 поверхи. Завершено влаштування технічних дверей з 2 по 23 поверхи. Продовжується влаштування системи вентиляційного фасаду з 15  по 23 поверхи. Триває оздоблення ліфтових шахт.

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК Greenville на Печерську. Забудовник Greenville. АДРЕСА - пер. Новопечерский, 5. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Печерська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 11-25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева, підземна.