Новини будівництва ЖК «Італійський квартал» травень 2021 (відео)

ЖК «Італійський квартал» травень 2021

На території престижного котеджного містечка «Італійський квартал» в Оболонському районі м. Києва по вул. Богатирській, 32 розпочалося будівництво нового сучасного малоповерхового житлового комплексу.

Новий житловий комплекс буде побудовано із застосуванням сучасних технологій в екологічно чистій місцевості, оточеної водоймами річки Дніпро, озера Редькіне та затоки Верблюд.

Архітектори ЖК запроектували все, що ми хочемо бачити в житлі нашої мрії: доступність, комфорт, красу і затишок. «Італійський квартал» - це 14 чотириповерхових будинків комфорт-класу, об'єднаних у загальний архітектурний проект. Фасади комплексу будуть виконані в світлих відтінках, що допоможе не тільки гармонійно вписатися у природний ландшафт, а й створить надзвичайно теплу і життєдайну атмосферу, сюди вам захочеться повертатися кожен день.

Довідка СтройОбзор: Новобудова «Італійський квартал»  забудовник Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Богатирська, 32. РАЙОН - Оболонський. МЕТРО - героїв Дніпра. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 32340 грн/м² ЦІНА КВАРТИРИ - від 2338934 грн ~ від $ 83384. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2021. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.