Новини будівництва ЖК «Кирилівський гай» листопад 2022

Кирилівський гай

Холдингова компанія «Київміськбуд» продовжує будівництво житлового комплексу «Кирилівський гай», що зводиться у Шевченківському районі столиці по вул. Багговутівська, 1 а. 

Зараз на об’єкті виконуються внутрішні сантехнічні роботи: розведення труб водопостачання, формування стояків каналізації. Також будівельники виконують вентиляцію та мережі опалення. Тривають покрівельні роботи.

Кирилівський гай

У продажу в ЖК «Кирилівський гай» 2- та 3-кімнатні квартири. Ціна від 33 210 грн/кв.м за умови повної оплати. Діють знижки до 5%. У вільному продажу також паркомісця та комерційна нерухомість.

Довідка СтройОбзор: ЖК «Кирилівський гай» – комплекс комфорт класу з власною інфраструктурою: дитячими майданчиками, зонами відпочинку, дитячим садком, підземним паркінгом, спортивно-оздоровчими зонами, торговими площами та об’єктами соціального призначення. Поруч із територією житлового комплексу розташована мальовнича лісопаркова зона для прогулянок і відпочинку, загальною площею 12 га. Тут завжди буде панувати спокійна атмосфера, а доглянута прибудинкова територія милуватиме око та сприятиме гарному настрою. ЗАБУДОВНИК - Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Багговутівська, 1-а. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Дорогожичі. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 23-25; 6 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.