Новини будівництва ЖК «Кирилівський гай» лютий 2022

ЖК Кирилловский гай

Продовжується зведення нового житлового комплексу «Кирилівський гай» по вул. Багговутівська, 1а у Шевченківському районі столиці.

  • У секціях 1 і 2 закінчено монолітні роботи, цегляна кладка виконана на 40% – у секції 1 ведуться роботи на рівні 11 поверху, у секції 2 – на рівні 10 поверху.
  • У секціях 3 і 4 монолітні роботи і цегляна кладка виконані на 100%, ведуться роботи по облаштуванню внутрішніх балконів, виконується прокладання електричних та сантехнічних мереж.  
  • У секції 7 облаштували фундаменту плиту, виконують вертикальні конструкції, обладнують опалубку над підвалом.

ЖК Кириловский гай

Довідка СтройОбзор: ЖК «Кирилівський гай» – комплекс комфорт класу з власною інфраструктурою: дитячими майданчиками, зонами відпочинку, дитячим садком, підземним паркінгом, спортивно-оздоровчими зонами, торговими площами та об’єктами соціального призначення. Поруч із територією житлового комплексу розташована мальовнича лісопаркова зона для прогулянок і відпочинку, загальною площею 12 га. Тут завжди буде панувати спокійна атмосфера, а доглянута прибудинкова територія милуватиме око та сприятиме гарному настрою. ЗАБУДОВНИК - Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Багговутівська, 1-а. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Дорогожичі. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 34386 грн/м² ~ 1228 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1229461 грн ~ від $ 43909. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 23-25; 6 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.