Новини будівництва ЖК Kub29 лютий 2024

Kub29

Як повідомили СтройОбзор в компанії Ковальська Нерухомість на об'єкті ЖК Kub29 тривають роботи з облаштування зовнішніх стін, завдяки чому поступово проявляється оригінальна кубічна структура фасаду.

У січні змонтовано 338,4 м³ монолітних конструкцій і встановлено 31 збірний залізобетонний елемент. Завершуються роботи з укладання плити перекриття 24-го поверху й починається монтаж вертикальних конструкцій на 25-му поверсі, тоді як у грудні 2023 р. монолітні роботи виконувалися на 21-му поверсі.

Kub29

Стартувавши з 10-го поверху минулого місяця, команда мулярів повністю завершила цегляну кладку до 14-го поверху включно й переходить до наступної черги — з 15-го до 20-го поверхів.

Протягом січня зведено 169 м² внутрішніх і зовнішніх стін, а також 915 м² перегородок. Для порівняння: разом це стіни в 30 двокімнатних квартирах із типовим плануванням, або у 20 трикімнатних.

У грудні 2023 р. було розпочато роботи з під’єднання до тепломереж і здійснено герметизацію трубопроводу, а цього місяця стартував монтаж коробів системи вентиляції.

Будівництво перейшло на вищий рівень у прямому й переносному сенсі. Наступною контрольною точкою у реалізації проєкту буде березень 2024 р., коли спеціалісти закінчать зведення монолітного каркаса, перейдуть до монтажу вікон і почнуть роботи з облаштування внутрішніх інженерних комунікацій — електрики, водогону, каналізації та опалення. Після готовності вентиляційної системи розпочнеться заливання стяжки підлоги, а з ІІІ кварталу 2024 р. — фасадні роботи.

Довідка СтройОбзор: Новостройка ЖК Kub29 проєкт компанії «Ковальська», реалізація якого стала можливою завдяки сучасним технологіям цифрового проєктування та якісним енергоощадним матеріалам власного виробництва. Забудовник Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - ул. Березняковская, 29. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Видубичі. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - підземна, 99 паркомісць.