Новини будівництва ЖК Lucky Land листопад 2021

ЖК Lucky Land листопад 2021

Як повідомили СтройОбзор у компанії DIM на будівельному майданчику ЖК Lucky Land, адреса: вул. Берковецька, 6.

Будинок №3, секція 1: Виконуються роботи з утеплення та оздоблення фасаду. Завершено роботи з оштукатурювання технічних приміщень. Виконуються роботи зі скління перших поверхів.Закінчено роботи з монтажу металевих огорож на сходових клітках та холодних переходах. Виконуються роботи з монтажу систем сплінкерного пожежогасіння у підвальних приміщеннях. Завершено роботи з системи вентиляції та димовидалення.

Будинок №3, секція 2: Виконуються роботи з утеплення та оздоблення фасаду. Завершено роботи з оштукатурювання технічних приміщень. Виконуються роботи зі скління перших поверхів. Завершено роботи з монтажу металевих огорож на сходових клітках та холодних переходах. Виконуються роботи з монтажу систем сплінкерного пожежогасіння у підвальних приміщеннях.Завершено роботи з системи вентиляції та димовидалення.

Будинок №3, секція 3: Виконуються роботи з утеплення та оздоблення фасаду. Виконуються роботи з оштукатурювання технічних приміщень. Завершено роботи зі скління перших поверхів.Закінчено роботи з монтажу металевих огорож на сходових клітках та холодних переходах. Виконуються роботи з монтажу систем сплінкерного пожежогасіння у підвальних приміщеннях. Виконуються роботи з системи вентиляції та димовидалення.

Будинок №3, паркінг: Виконуються роботи із влаштування системи сплінкерного пожежогасіння. Виконуються роботи з влаштування кабельного розведення протипожежної сигналізації.Виконуються роботи з влаштування систем димовидалення та вентиляції. Завершено роботи з влаштування зливової каналізації. Виконуються роботи з влаштування протипожежного водопостачання. Виконуються роботи з прокладання та влаштування електропостачання.

Будинок №4, секція 1: Виконуються роботи з монтажу ПВХ конструкцій з 3 по 13 поверхи. Будинок №4, секція 2: Виконуються роботи з монтажу ПВХ конструкцій з 3 по 13 поверхи. Завершено роботи з покрівлі. Будинок №4, секція 3: Ведуться роботи з влаштування цегляної кладки на покрівлі. Будинок №4, паркінг: Завершено роботи зі зведення ж/б каркасу. Будинок №6, секція 1: Виконуються роботи з перекриття 8-го поверху. Будинок №6, секція 2: Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 9-го поверху.

Будинок №5 секція 1, 2, 3: Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів підземної частини секції 1 та 2.

Довідка СтройОбзор: Житловий комплекс комфорт-класу Lucky Land, що знаходиться поруч з 100 га вікового лісу. Це справжнє місто в місті з розвиненою інфраструктурою, дитячими садами і школою. Забудовник DIM. АДРЕСА - вул. Берковецька, 6. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Академмістечко. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 39125 грн/м² ~ 1488 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 951 995 грн ~ від $ 36206. ПОВЕРХОВІСТЬ - 10-16 поверхів; 23 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 1-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.