Новини будівництва ЖК MADISON GARDENS серпень 2022

ЖК MADISON GARDENS

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК MADISON GARDENS виконуються роботи:

ЖК MADISON GARDENS

  • Будинок 2 - Влаштування «мокрого» фасаду виконане на 95%. Роботи з монтажу систем опалення, водопроводу та каналізації, електропостачання виконані також на 95%. Монтаж системи протипожежного захисту виконаний на понад 80%. Штукатурні роботи практично виготовлені. Завершують роботи з монтажу обладнання помпової станції, готовність 90%. Монтаж інженерних люків виконаний на 80%. Завершуються роботи з монтажу квартирних дверей.  
  • Будинок 3 - Роботи зі зведення стін та перегородок практично завершені. Покрівлю влаштували на 90%. Роботи з влаштування «мокрих» фасадів виконані на понад 20%. Роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій на фінішній прямій. Прокладання мереж електропостачання готове на понад 70%, влаштування систем пожежогасіння на 65%, слабострумних систем на понад 80%. Роботи з влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації тривають.
  • Будинок 4 - Завершуються роботи зі зведення стін та перегородок. Ведуться роботи з влаштування покрівлі виконані на 90%, віконні конструкції встановлені на майже 80%. Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконано на понад 40%, систем електропостачання на понад 35%, систем оповіщення пожежної безпеки на 75%, систем страбострумних мереж на понад 20%. Влаштування стяжок виконане на майже 90%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК MADISON GARDENS комплекс складається з чотирьох будинків різної поверховості та пропонує одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Також є можливість придбати дворівневі квартири з терасами.. ЗАБУДОВНИК - Cityconsult Development. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари; вул. Київська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7, 10, 19, 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита.