Новини будівництва ЖК Nordica Residence жовтень 2022

ЖК Nordica Residence

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ у першому будинку ЖК Nordica Residence заливається плита перекриття останнього поверху. 

Паралельно виконується підготовка до виконання монолітно-каркасних робіт на даху будинку, кладка стін на проводиться на 19 поверсі, також майстри виконують прокладання стояків водопостачання і каналізації.

ЖК Nordica Residence

Додатково повідомляється, що на об’єкті проводяться монолітні роботи з влаштування ТП (трансформаторної підстанції) і ІТП (індивідуального теплового пункту). Біля паркінгу №1 виконується зворотня засипка, триває розкопування котловану паркінгу №2, виконана розкопка ґрунту і сплановано місце під зовнішні інженерні мережі для першого будинку і паркінгу №1.

У другому будинку виконуємо облаштування цокольного поверху. Третій будинок – триває записка щебеневої основи під фундамент будинку.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Nordica Residence. Забудовник РІЕЛ. АДРЕСА - Залізничне шосе, 45а. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Либідська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7, 9, 26. АКТИВНІСТЬ - будується.