Новини будівництва ЖК “Новопечерські Липки” 7-ї черги липень 2021

ЖК “Новопечерські Липки” 7-ї черги липень 2021

Як повідомили СтройОбзор в компанії City One development на вулиці спека, але роботи на будівельному майданчику 7-ї черги ЖК “Новопечерські Липки” не зупиняються за будь-яких погодних умов.

За минулий місяць відбулися наступні зміни:

-Будинок №1. Тривають роботи по кладці зовнішніх і внутрішніх цегляних стін на рівні 18-го поверху, йде монтаж направляючих на рівні 10-12 поверхів для облаштування утеплення, гідроізоляції будинку і навісного вентильованого фасаду. Розпочато роботи по установці алюмінієвих віконних профілів і блоків.

-Будинок №2. Моноліт будівлі піднявся до 18-ти поверхів, ведуться подальші роботи зі зведення каркаса будівлі, а також триває кладка цегляних стін на рівні 13-го поверху. Розпочато роботи з монтажу напрямних для облаштування утеплення, гідроізоляції та навісного вентильованого фасаду будинку.

-Будинок №3. Монолітний каркас піднявся до 19-го поверху, йдуть роботи з будівництва моноліту 20-го поверху і кладці цегляних стін на рівні 13-го поверху.

-Будинок №4. Завершена кладка внутрішніх і зовнішніх цегляних стін. Триває монтаж направляючих на рівні 17 поверху для облаштування утеплення, гідроізоляції та навісного вентильованого фасаду будинку. Розпочато роботи по утепленню будівлі негорючої мінеральною ватою і кріпленню вітро-вологозахистної мембрани. Триває скління вікон блоками з алюмінієвого профілю на рівні 17-го поверху.

Планове завершення будівництва 7-ї черги – I квартал 2022 року.

Довідка СтройОбзор: Новобудова «Новопечерські Липки» забудовник City One Development АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 66700 грн / м² ~ 2377 $ / м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 3335000 грн ~ від $ 118 894. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 - 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 1-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.