Новини будівництва ЖК Оk’Land червень 2022

ЖК Оk’Land

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ, на об'єкті ЖК Оk’Land виконуються роботи:   в третьому будинку першої черги тривають фасадні роботи, завершується облаштування технічних, пожежних та дверей у холодних переходах, встановлено захисні марші поручнів, триває монтаж ліфтових порталів. Паралельно майстри закінчують оздоблення підлоги керамічною плиткою в МЗК та прокладають електричні кабелі до квартир.

Додатково інформуємо, що вже виконано протяжку кабелів в місцях загального користування, завершено монтаж пожежних драбин на покрівлю і встановлення обладнання насосної станції.

Також, за словами працівників РІЕЛ, в другому будинку другої черги триває облаштування фасаду. У секціях 2.1 та 2.2 проводяться електромонтажні роботи, а в 2.3 та 2.4 ці роботи вже завершено.

Паралельно в секції 2.1 продовжується укладання плитки в місцях загального користування, в 2.2 виконується монтаж протипожежних дверей. Секція 2.3 встановлюються двері холодних переходів, на фінальній стадії укладання плитки в МЗК. В 2.4 триває встановлення дверей холодних переходів, укладання плитки на підлогу в МЗК і монтаж ліфтів.

В секції 1.1 третьої черги майстри мурують внутрішні та зовнішні стіни на 23-му поверсі, монтують вікна на 16-му і 17-му поверхах. В секції 1.2 кладка внутрішніх і зовнішніх стін виконується з 23-го по 26-й поверх. В секції 1.3 мурування стін на 25-му поверсі. В секції 1.4 виконується монтаж вікон на 14-му, 15-му і 16-му поверхах.

Додатково повідомляється, що в першому паркінгу відновлено монолітні роботи.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Оk’Land. Забудовник корпорація РІЕЛ. АДРЕСА - просп. Повітрофлотський, 56. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Вокзальна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 24-26; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується.ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.