Новини будівництва ЖК Оk’Land грудень 2023

Оk’Land

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ, будівельники продовжують зведення ЖК Оk’Land. Наразі в третій черзі виконується облаштування монолітної підпірної стіни. Паралельно звітуємо, що в першому будинку наразі покрівлю виконано на 95%, гідроізоляцію 1, 2, 3 ,4 секцій на 100%, монтаж вікон і балконних дверей виконано на 97%, тривають роботи по монтажу вікон та вітражів перших поверхів. Кладку стін завершено на 100%, роботи з влаштування зовнішніх мереж водопостачання та каналізації виконано на 80%. В 1,3,4 секціях виконується прокладання внутрішніх інженерних мереж (водопостачання, каналізації, опалення, електромережі), готовність 20%. Продовжується утеплення фасаду, виконано 45%.

В паркінгу №2 триває влаштування інженерних мереж (електропостачання, водопостачання, каналізація), систем пожежогасіння та димовидалення.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Оk’Land. Забудовник корпорація РІЕЛ. АДРЕСА - просп. Повітрофлотський, 56. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Вокзальна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 24-26; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується.ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.