Новини будівництва ЖК POETICA листопад 2023

POETICA

Як повідомили СтройОбзор у компанії ENSO на об'єкті ЖК POETICA розпочався продаж паркомісць.

Однією з основних переваг наших паркомісць є їх безпека. Ми пропонуємо підземний паркінг з цілодобовою охороною, що забезпечує надійний захист вашого автомобіля від крадіжок та пошкоджень. Паркінг також обладнаний системою пожежегасіння, відеонагляду та системою контролю доступу.

Крім того, наші місця для паркування є дуже зручними та комфортними. Ліфти з'єднують житлові поверхи з паркінгом, що дозволяє вам легко і швидко дістатися до свогоавтомобіля.

Довідка СтройОбзор: ЖК POETICA — це житловий квартал, що розташований у Шевченківському районі Києва. ЖК пропонує своїм клієнтам не тільки сучасну та екологічну архітектуру, але й двір без машин, дитячі та спортивні майданчики, пішохідні й велосипедні доріжки, цілодобове відеоспостереження у громадських місцях. Забудовник компанія ENSO. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 25а. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Шулявська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 20-24, 28; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.