Новини будівництва ЖК Rybalsky вересень 2023

Rybalsky

Як повідомили СтройОбзор в компанії SAGA Development на об'єкті ЖК Rybalsky  у будинку №1 триває влаштування кладки та вентиляційних блоків у 1-й секції. Продовжується влаштування ростверку та монолітного каркасу у 2-й секції.

Rybalsky

Тривають підготовчі роботи з влаштування ростверка паркінга будинку №7. Триває влаштування кладки та вентиляційних блоків 1-ї та 4-ї секції. У 3-тій секції продовжується влаштування монолітного каркасу.

Активні роботи ведуться на будмайданчику будинку №11. У 3-тій секції продовжується монтаж фасаду з клінкерної плитки. Проводяться роботи з влаштування інженерної мережі води, каналізації та опалення у підвалі та триває підготовка поверхів до штукатурки у 5-тій секції. У 7-мій секції виконано вентиляцію.

Завершений процес пусконалагодження ліфтів на 5-тій, 6-тій та 7-мій секціях та розпочато підготовку до монтажу ліфтів на 4-тій т 8-мій секціях. Також у 8-мій секції виконано шар гідроізоляції терас на рівні 8-го та 10-го поверхів.

Розпочато роботи з влаштування теплотраси та зовнішньої каналізації між 11-тим і 9-тим будинками. Виконано внутрішню гідроізоляцію та продовжуються монолітні роботи у підземній трансформаторній підстанції. Завершено вертикальне планування ділянки під благоустрій з боку бульвару. Залито бетонну основу з боку бульвару для укладання фігурних елементів мощення. Проводяться роботи з оздоблення насосної та виконання цегляної кладки.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Rybalsky. Забудовник SAGA Development. АДРЕСА - Набережно-Рибальська 3, 9. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Почайна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9-10; 9 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.