Новини будівництва ЖК «Сирецькі Сади» жовтень 2020

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті «Сирецькі Сади» роботи в перших чотирьох будинках комплексу завершені! Будинки №5, 6, 7 та 8 знаходяться у процесі будівництва.

Будинок 5 - Завершені роботи з влаштування котловану та пальового поля, влаштування фундаментної плити та монолітного каркаса, стін і перегородок із цегли, влаштування каркаса вхідних груп.

Будинок 6 - Завершені роботи з влаштування котловану, пальового поля та фундаментної плити. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса підвалу.

Будинок 7 - Завершені роботи з влаштування котловану, пальового поля та фундаментної плити. Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса підвалу.

Будинок 8 - Завершені роботи з влаштування котловану, пальового поля, фундаментної плити та монолітного каркаса. Триває влаштування стін та перегородок із цегли на рівні 16 поверху.

Новини будівництва ЖК «Сирецькі Сади» вересень 2020

Довідка СтройОбзор: ЖК Сирецькі сади будується по вул. Маршала Гречко, 10б. Комплекс Сирецькі Сади матиме свою зелену територію дозвілля і відпочинку: сквери та зелені зони, авторський ландшафтний дизайн, сад кованих дерев, фруктові сади і сад плакучих дерев, сухий струмок, водойма з декоративним містком.

Середня ціна - 23 100 грн/м2