Новини будівництва ЖК «Святобор Park Resort» листопад 2023

Святобор Park Resort

Як повідомили СтройОбзор в компанії City One Development на об'єкті ЖК «Святобор Park Resort» активно будуються ще 2 будинки у нових 6 та 7 чергах. Вже 3 будинки введено в експлуатацію та заселено.

  • 6 черга - В 3 секції завершили бетонування вертикальних елементів на першому поверсі (високий поверх) та розпочали облаштування конструкцій перекриття другого поверху. В 4 секції тривають роботи з бетонування вертикальних елементів на третьому поверсі. Між 3 та 4 секціями проводиться утеплення міжсекційних швів.
  • 7 черга - В секціях 1 та 2 тривають роботи з бетонування перекриття на дев’ятому поверсі (підлога десятого поверху). В 3 секції залили плиту перекриття на дев’ятому поверсі та перейшли до бетонування вертикальних елементів несучих конструкцій на десятому поверсі. На третьому та четвертому поверхах 3 секції виконуємо роботи з влаштування цегляної кладки.

Святобор Park Resort

Довідка СтройОбзор: Новобудова  ЖК  Святобір Park Resort  забудовник  City One development  АДРЕСА -  вул. Верховинна, 28 . РАЙОН -  Солом'янський . МЕТРО -  Житомирська . Святошин . КЛАС-  бізнес. ПОВЕРХНІ - 12, 18, 26; 5 будинків. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ – закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.