Новини будівництва ЖК ТЕРЕМКИ серпень 2022

ЖК ТЕРЕМКИ

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК ТЕРЕМКИ (адреса: вул. Академіка Заболотного, 15) тривають роботи в будинку №3. 

У липні двом будинкам житлового комплексу «Теремки» присвоєно поштову адресу: вул. Академіка Заболотного, 15В корпус 1 та вул. Академіка Заболотного, 15В корпус 2.

Наразі проводяться роботи з усунення наслідків влучання уламка ракети. По завершенню робіт будинок буде передано ЖЕКУ та відновлено процедуру введення в експлуатацію. Також виконуються роботи з влаштування благоустрою (3-тя захватка) зі сторони кінноспортивної бази «Динамо».

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК ТЕРЕМК розташований у Голосіївському районі в оточенні лісу та парків, складатиметься з 5-ти будинків. Забудовник компанія «Інтергал-Буд». АДРЕСА - вул. Академіка Заболотного, 15. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Теремки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25; 5 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.