Новини будівництва ЖК UNIT.Home квітень 2024

UNIT.Home

Як повідомили СтройОбзор у компании К.А.Н. Девелопмент на об'єкті ЖК UNIT.Home виконується робота:

  • А07 - Триває процес отримання ключів, на даний момент вже передано більше 550 об'єктів і вже мешканці роблять ремонт, а деякі вже готуються до заїзду
  • А05 - Триває процес прийняття Інвесторами об'єктів за технічним станом та вже прийнято 168 квартир. Всі загально будівельні роботи та інженерні системи предʼявлено експлуатуючій компанії. Будівля експлуатується у штатному режимі.
  • CENTRAL TOWER - Готовність фасадів 98%. Готовність огороджень балконів та лоджій 92%. Влаштування кашпо 75% (виготовлено 100%, змонтовано 70%). В процесі облаштування лоббі меблями. Будинок готується до введення в експлуатацію та вже зовсім скоро розпочнуться перегляди квартир за технічним станом.
  • А06 - Завершено влаштування покрівлі паркінгу (внутрішній двір). Виконано гідравлічні випробування покрівлі паркінгу. Виконано 5 поверхів стояків водопостачання та теплопостачання на секції А0605. Завершено влаштування повітропроводів систем протидимного захисту на секціях А0606-А0607. На завершальному етапі влаштування віконних конструкцій - в роботі залишились лише 4 поверхи секції А0605 та точкові конструкції, що використовуються для подачі матеріалів. Завершено монтаж ліфтів секцій А0606-А0607, на секції А0605 монтаж групового ліфта виконано на 76%, а пасажирського на 18%. Виконано закупку електротехнічного обладнання та виробів і розпочато електромонтажні роботи. На завершальному етапі проєктування СПОК (стадія усунення зауважень). Виконано закупку обладнання систем протипожежного захисту та розпочато монтажні роботи. Виконано 72% робіт з влаштування монолітного каркасу зовнішнього паркінгу. На завершальному етапі проектування навісних вентильованих фасадів (стадія усунення зауважень). Проавансовано закупівлю 100% фасадної керамогранітної плити. На завершальному етапі тендери на визначення виконавця стяжок, кошиків кондиціонерів та огороджень балконів.

UNIT.Home

Довідка СтройОбзор: Новобудова бізнес класу ЖК UNIT.Home розташована вул. Сім'ї Хохлових, 8. ЗАБУДОВНИК - КАН Девелопмент. АДРЕСА - вул. Сім'ї Хохлових, 8. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Дорогожичі, Лук'янівська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-9, 16, 20, 24-25; 9 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.