Новини будівництва ЖК UNIT.Home січень 2023

ЖК UNIT.Home

Як повідомили СтройОбзор у компании К.А.Н. Девелопмент перший будинок А07 в інноваційному кварталі ЖК UNIT.Home введений в експлуатацію!

Велика ПЕРЕМОГА України складається з тисяч і тисяч маленьких перемог на різних фронтах, у тому числі і на будівельному фронті.

Тож сьогодні, введення в експлуатацію першого будинку одного з самих інноваційних проектів країни - це наша особиста маленька перемога, наш з вами внесок, наближаючий нашу спільну велику перемогу!

Вже зовсім скоро ці оселі наповняться щастям сімейного життя, дитячим гомоном та запашним ароматом тільки що звареної кави і домашньої випічки. Під чистим та мирним небом України!

UNIT.Home: Інноваційно. Затишно

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Довідка СтройОбзор: Новобудова бізнес класу ЖК UNIT.Home розташована вул. Сім'ї Хохлових, 8. ЗАБУДОВНИК - КАН Девелопмент. АДРЕСА - вул. Сім'ї Хохлових, 8. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - ДорогожичіЛук'янівська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-9, 16, 20, 24-25; 9 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.