Новини будівництва ЖК Wellspring грудень 2022

Wellspring

Як повідомили СтройОбзору у компанії  Edelburg Development  на будмайданчику  житлового кварталу Wellspring  продовжуються роботи:

  • Перший пусковий комплекс - Секція 1. На 50% виконані роботи з монтажу системи газопостачання. Фактично завершені електротехнічні роботи та роботи з фінішного оздоблення місць загального користування (МЗК). Секція 2. На 100% виконано монтаж ліфтового обладнання. Також повністю виконані фасадні роботи. Завершується монтаж дверей у МЗК. Секція 3. На завершальному етапі фасадні роботи - виконано 90% робіт. Змонтовано повністю ліфтове обладнання і завершено сантехнічні роботи. Також на завершальному етапі монтаж дверей і оздоблювальні роботи у МЗК. Завершуються роботи з прокладання позамайданчикових мереж - дощова каналізація виконана на 100%, каналізація - 90%, водопровід - 50%. Також розпочато роботи з благоустрою території.
  • Другий пусковий комплекс - Секція 4. Каркас будівлі виконано на 100%, продовжується мурування стін. Секція 5. Каркас будівлі також виконано на 100%. Секція 6. Виконується плита перекриття 2-го поверху. Секція 7. Виконуються вертикальні елементи 2-го поверху. Виконана розробка котловану 2-ї черги будівництва житлового кварталу.

Ми будемо й надалі докладати максимум зусиль, щоб пришвидшити будівництво і хочемо просити вас поставитись з розумінням і продовжити сплачувати платежі по розтермінуванню.

Довідка СтройОбзор: ЖК  Wellspring  забудовник  Edelburg Development  АДРЕСА -  вул.Остапа Вишні,1, м.Вишневе. РАЙОН -  Києво-Святошинський район обл.  КЛАС -  комфорт. ПОВЕРХНІ - 4 будинки 6-11 поверхів. АКТИВНІСТЬ – будується. ТЕХНОЛОГІЯ – монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ – закрита. ПАРКУВАННЯ - стоянка, підземна.