Новости строительства ЖК TWIN HOUSE январь 2022

TWIN HOUSE

Як повідомили СтройОбзор у компанії Київміськбуд підходять до завершення роботи по зведенню нового житлового комплексу Twin Housе у Деснянському районі, по вул. Крайня,1.

Київміськбуд

Станом на сьогодні завершуються внутрішні оздоблювальні роботи у місцях загального користування (МОП), виконуються роботи по будівництву сантехнічних, електричних мереж та вентиляції, звершено встановлення ліфтового обладнання. Встановлюються накришники на карнизах, ведуться роботи по прокладанню зовнішніх мереж. Фасадні роботи, облаштування  покрівлі і благоустрій виконуються відповідно до погодних умов.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Twin Housе — це сучасний комплекс комфорт-класу. Трисекційний будинок із вбудованими приміщеннями. Житлові приміщення розташовуються в 1 секції з 2-го по 25-й поверх, в другій секції з 4-го по 13-й поверх та в секції 3 – з 1 по 25-й поверх. Висота стель – 2,74 м. Проектом передбачений підземний паркінг, спортивний та дитячий майданчик.. Забудовник Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Крайня, 1. РАЙОН - Деснянський. МЕТРО - Чернігівська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 26733 грн/м² ~ 944 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 3508438 грн ~ від $ 123893. ПОВЕРХОВІСТЬ - 13, 25, 27; 3 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.