Огляд інфраструктури навколо ЖК Gravity Park (відео)

Gravity Park

Gravity Park – новий житловий комплекс комфорт-класу, що будується компанією «Креатор-Буд» на проспекті Перемоги, 139 у Києві. Він розташований серед зелені Святошинського району столиці – нові будинки оточує Святошинський лісовий масив, поряд – малий Святошинський ліс, озеро «Верховина», Святошинське озеро.

Найближча до ЖК дитяча та освітня інфраструктура міста представлена гімназією №287, дитсадком №60, Київським міжнародним університетом, Школою нових можливостей. З-поміж великих торгівельних об’єктів виділяються ТЦ «Епіцентр» та Academ City.

Зручний доступ до медичних послуг забезпечить центр «Ліко-Мед» Академмістечко, а підтримувати активний спосіб життя допоможуть Sport Life та спортклуб VIA-FITness.

Найближча транспортна інфраструктура міста – це проспект Перемоги, Брест-Литовське шосе, вулиця Миколи Ушакова, Житомирський шляхопровід та станція метро «Житомирська».

Разом з тим новий ЖК від «Креатор-Буд» запропонує своїм мешканцям і розвинену власну інфраструктуру. Вона включає школу на 200 учнів та дитячий садок на 160 місць, торговельно-розважальний центр. Останній розташується вздовж проспекту Перемоги, завдяки чому захистить житловий простір від шуму дороги, а також дозволить мешканцям та відвідувачам не контактувати без зайвої потреби за його межами. У ТРЦ планується розмістити супермаркет, торгові галереї, кінотеатр, дитячу розважальну зону, спа- та фітнес-центр із критим басейном, ресторан з видом на зону відпочинку, де розташуються ще кілька басейнів.

Gravity Park слідує концепції «двір без машин» – проїзд та паркування автотранспорту в ньому заборонено. Водночас, для автовласників передбачено підземний паркінг, а також винесені за межі внутрішньодворового простору криті та відкриті автостоянки. А у дворі розташуються дитячі і спортивні майданчики, зони тихого відпочинку та мережа прогулянкових алей у лісопарковій зоні, що простягається і за межі житлового комплексу.

Також ви можете придбати нерухомість зі знижками за умови 100% оплати – подробиці за посиланням.