Отримано сертифікат про прийняття в експлуатацію будинку №3 комплексу Madison Gardens

Madison Gardens

Шановні клієнти, раді повідомити, що Державною інспекцією архітектури та містобудування України видано сертифікат ІУ123231226327 від 09.01.2024 р. про прийняття в експлуатацію будинку №3 житлового комплексу Madison Gardens, підтвердивши відповідність закінченого будівництва об’єкта проєктній документації та готовність його до експлуатації. Наступний крок — присвоєння будинку поштової адреси та видача ключів.

Введення в експлуатацію цього будинку комплексу означає закінчення робіт над його будівництвом, тобто станом на сьогодні усі чотири будинки проєкту отримали сертифікати про готовність.

Madison Gardens перлина колекції житлових проєктів бізнес-класу передмістя від будівельної компанії Alliance Novobud. Чотири будинки різної поверховості утворюють гармонійний архітектурний ансамбль з природною гамою кольорів фасадів.

Щиро вдячні за довіру й бажаємо щасливого майбутнього вашим родинам у квартирах в Madison Gardens від девелопера Alliance Novobud!

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК MADISON GARDENS. Комплекс складається з чотирьох будинків різної поверховості та пропонує одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Madison Gardens — це сучасна архітектура, оригінальні планування, стійкі конструкції, енергоефективні технології та якісні матеріали.ЗАБУДОВНИК - Cityconsult Development. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари; вул. Київська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7, 10, 19, 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита.