Повідомлення для інвесторів ЖК «Новопечерська Вежа»

BudCapital

Шановні інвестори ЖК «Новопечерська Вежа»!

Повідомляємо Вас, що у зв’язку із введенням ЖК «Новопечерська Вежа» в експлуатацію, та присвоєння поштової адреси будинку, ТОВ «КУА «Будкепітал» завершується процедура укладення Основних договорів та передачі квартир у власність покупцям.

У відповідності до умов п. 7.3 Попереднього договору, встановлено, що «у разі, якщо Сторона-2 ухиляється від підписання Основного договору в строк, передбачений цим Договором, та прийняття Об’єкта у власність, Сторона-1 має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку шляхом направлення цінним листом з описом вкладення на адресу Сторони-2 вказану в цьому Договорі, або вручення під розписку повідомлення про розірвання цього Договору…». 

Повідомляємо, що Компанія уже тривалий час як зареєструвала за собою право власності на Об’єкти нерухомості. Окрім цього,  інформуємо, що ринкова ціна придбаних Вами Об’єктів, порівняно із вартістю (сумою забезпечувального платежу) за Попереднім договором, уже зросла більш як на 50%. Це зумовлено шаленим ростом цін на будівельні роботи та матеріали, а також дефіцитом робочої сили, ростом курсу долара, інфляцією тощо. 

Шановні інвестори, Якщо Ви маєте намір набути у власність придбані Об’єкти у будинку № 41-Б по вул. Михайла Бойчука, Вам необхідно не пізніше_31  жовтня 2022 року, звернутись до Компанії за адресою: 01014, місто Київ, вулиця Болсуновська, будинок 6, поверх 2, кімната 8, або за номером телефону: (097) 690-74-99 (контактна особа Іваненко Олег), для узгодження дати укладення Основного договору. 

Усі листи, надіслані Компанією у жовтні на адреси покупцям, які не з’явились для підписання Основних договорів, просимо вважати вимогами про укладення Основних договорів та листом, що передує розірванню Вашого Попереднього договору.

Керівництво ТОВ «КУА «Будкепітал»