Президент Київміськбуду провів робочу зустріч з інвесторами

Президент Київміськбуду

Голова Правління – президент “ХК “Київміськбуд” Ігор Кушнір провів робочу зустріч з інвесторами житлових комплексів компанії. У ході зустрічі сторони обговорили стан справ та перспективи добудови житлових комплексів. 

Очільник “Київміськбуду” поінформував присутніх, що Компанія вже відновили роботи на 4 житлових комплексах високої готовності – ЖК Mirax, ЖК “Урлівський-1”, ЖК “Урлівський-2” та ЖК “Абрикосовий”. На ЖК Урлівський-2 роботи зупиняли лише на час обстеження будинків через потрапляння уламків ворожого дрону, і зараз вони також продовжені. Ігор Кушнір подякував інвесторам за розуміння і та запевнив, що поступово будівництво буде продовжено на всіх об’єктах.

“Зустрівся з групою інвесторів “Київміськбуд”. Вдячний за розуміння та можливість почути один одного. Впевнений, що спільними зусиллями зможемо більше. Кінцева мета у нас одна – збудовані будинки та передані власникам квартири. Тож працюємо, аби це сталось!”, – сказав після зустрічі президент “Київміськбуду”. 

Наразі в роботі Компанії 20 житлових комплексів різного ступеню готовності. Протягом 2022 року Холдингова компанія ввела в експлуатацію 3 будинки загальною площею понад 107 тис кв.м – це  ЖК Райдужний, ЖК Гвардійський, ЖК Шевченківський (секцї 3 і 4) та 4 паркінги на 617 машиномісць.