Прибутковість до 36%! Вдала інвестиція у нерухомість бізнес-класу з БФК OLEGIVSKIY

OLEGIVSKIY

В Україні стрімко зростає попит на якісну нерухомість. Попри пандемію нерухомість зростала і продовжує зростати в ціні. За прогнозами експертів, попит та ціни на квартири будуть підвищуватись і у 2022-2023 роках, в першу чергу – на житло бізнес-класу з привабливою локацією та якісною внутрішньою інфраструктурою.

У такій ситуації споживач шукає якомога кращий продукт і приділяє більше уваги якості будівництва, архітектурним рішенням та функціональному наповненню новобудов. Не менш важливою для клієнта є і надійність забудовника, адже правильна інвестиція – один із самих привабливих інструментів збереження та примноження капіталу.

Клубний комплекс бізнес-класу OLEGIVSKIY від групи компаній DIM не лише вирізняється інноваціями та сучасними рішеннями, а й вигідно виділяється з-поміж інших новобудов столиці своєю архітектурою, привабливою локацією та перевагами:

  • Місцерозташування у самому центрі Подолу
  • Малоповерхова забудова (5-8 поверховість комплексу)
  • Квартири з терасами та панорамними краєвидами на місто
  • Підземний паркінг та двір без авто
  • Лаунж-зона на даху з вуличним каміном
  • Дитячий майданчик, зона кросфіту, йогаруфінг

OLEGIVSKIY уже сьогодні демонструє високу популярність серед інвесторів. Враховуючи усі переваги комплексу, дохідність інвестиції у річного розрахунку здатна сягнути близько 36%. На сьогодні депозит у жодному банку чи цінні папери не можуть принести таких дивідендів. Не менш привабливою є висока прибутковість інвестицій у разі здачі квартири OLEGIVSKIY у довготривалу оренду.

Більш детально про комплекс можна дізнатися у відділі продажу.

Графік дохідності БФК OLEGIVSKIY

OLEGIVSKIY

Довідка СтройОбзор: Житловий комплекс бізнес-класу БФК OLEGIVSKYI. Забудовник DIM. АДРЕСА - вул. Олеговская, 36. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Контракт. пл.. КЛАС - бизнес. ЦІНА - 59319 грн/м² ~ 2252 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1892732 грн ~  $ 71865. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-8. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 1-кв 2024. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.