Роботи з будівництва каналізації в селі Гатне наближаються до завершення

Озерный гай Гатное

Тривають активні роботи з будівництва та введення в експлуатацію каналізації, яка буде поєднувати будинки житлового комплексу «Озерний гай Гатне», що зводить компанія «Інтергал-Буд», з каналізаційними мережами Києва. Вже найближчим часом проєкт буде повністю реалізовано.

«Будівництво інженерних комунікацій – це трудомісткий процес. У випадку з об’єктом  у селі Гатне він був ускладнений тривалим пошуком шляху прокладання труб та погодженням супутніх питань. Наразі можемо говорити, що роботи з будівництва каналізації будуть завершені ще цього року, а роботи з підключення комплексу до київської мережі централізованого водопостачання – весною наступного», – зазначив керівник відділу інженерних мереж «Інтергал-Буд» Вячеслав Лісовол. 

Загальна протяжність комунікацій від будинків ЖК «Озерний гай Гатне» до місця врізки в столичні інженерні мережі сягатиме 3 км. 

ЖК «Озерний гай Гатне» – це проєкт, який об'єднує в собі переваги заміського стилю життя з розвиненою інфраструктурою великого міста. Проведення міських комунікацій з Києва забезпечить повноцінне комфортне проживання жителям комплексу.