Розпочато продаж квартир у другій секції четвертого будинку в ЖК «Метрополіс»

ЖК «Метрополіс»

Раді повідомити про старт продажу квартир у другій секції четвертого будинку житлового комплексу «Метрополіс» від групи компаній DIM.

2 секція 4 будинку – це 10-ти поверхова будівля для тих, хто любить затишок, адже на поверсі лише 6 квартир. Тут ви зможете знайти просторі планування для великої сім`ї.

Встигніть придбати квартиру від надійного забудовника за кращою ціною!

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Метрополіс» вигідно виділяється з-поміж новобудов Києва унікальним розташуванням та продуманим до дрібниць простором для життя. Комплекс знаходиться поряд з Голосіївським парком та ВДНГ, де мешканці зможуть відпочивати та приємно проводити час. А розвинена інфраструктура комплексу задовольнить усі потреби. На території будуть облаштовані: ландшафтний парк на 2 га, фонтан, інтерактивна площа, інноваційний дитячий садок, підземний та гостьовий паркінги, бігові доріжки, ресторани та кафе, безліч місць для відпочинку та релаксу. Забудовник компанія DIM. АДРЕСА - вул. Академіка Заболотного, 1. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Іподром. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 39510 грн/м² ~ 1408 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1144287 грн ~ від $ 40794. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9, 22, 34; 11 секцій, 4 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3 кв. 2021 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.