Розвиток інфраструктури ЖК «Озерний Гай Гатне» як один з пріоритетних напрямків діяльності «Інтергал-Буд»

Интергал-Буд

Житловий комплекс «Озерний Гай Гатне» — наймасштабніший проєкт будівельної компанії «Інтергал-Буд», який зводиться на території села Гатне, що поряд з Києвом. На 48 га побудують 47 будинків з розвиненою інфраструктурою: величезна зелена територія, озера з лебедями та пляжами, велосипедні доріжки та спортивні майданчики, альтанки для відпочинку тощо. На перших поверхах будинків запрацюють об’єкти соціально-побутової сфери, а з 1 вересня тут відкриє свої двері новенький дитячий садочок з початковою школою. Наразі заселені 7 будинків комплексу, в яких проживають понад 1 000 мешканців.

Поява такого великого будівельного проєкту у селищі не могла пройти непоміченою. Перш за все односельців цікавили питання щодо навантаження території новими користувачами побутової сфери, шкіл, садочків тощо. Постало й питання водопостачання та водовідведення нових будинків, позаяк у Гатному немає централізованої каналізації.

Розв’язання усіх цих питань взяла на себе компанія-забудовник у співпраці з сільською радою. Не залишилися байдужими й мешканці комплексу — вони створили активну групу, яка бере участь в обговореннях та зустрічах.

За перші роки було розв’язано чимало питань, наприклад, вже цієї осені тут почне працювати дитячий садочок з початковою школою, на перших поверхах будинків з’явилися магазини, кав’ярні, салон краси тощо, незабаром тут з’явиться великий мережевий супермаркет та спортивний клуб. Мешканці комплексу, які не мають авто, отримали можливість добиратися до столиці маршрутним таксі, яке курсує від центрального входу в комплекс до метро «Теремки». А власники електрокарів отримали власну зарядну станцію.

Звичайно, попереду ще багато роботи й найголовніше з питань — будівництво каналізації, якою, до речі, зможуть користуватися не лише мешканці житлового комплексу, а й інші мешканці села. Саме проведення каналізації було найважливішим питанням і вже влітку 2021 року почнеться її будівництво. Про це розповіла Анна Лаєвська, комерційний директор компанії «Інтергал-Буд» на черговій зустрічі з мешканцями комплексу та сільським головою Олександром Паламарчуком, яка відбулася 4 червня.