Шановні інвестори! Строй Сити Development Group відновлює роботу у Києві

Строй Сити Development Group

Київ поступово повертається до нормального життя. На вулицях знову з’явилися затори. Все більше наших громадян повертається до рідних домівок. Не зважаючи на продовження воєнних дій в нашій країні, все активніше відновлюється бізнес та налагоджується життя. 

З перших днів війни ми допомагали нашим містам боротися з ворогом та підтримували громадян, забезпечуючи щоденною гарячею їжею у бомбосховищах міста, продуктами харчування, побутовою технікою та автомобільним транспортом територіальну оборону, передали місту будівельні блоки та інші залізобетонні конструкції для формування блокпостів та укріплень. 

Частина наших співробітників й досі несе службу у ЗСУ та захищають Україну від агресії Росії. Ми молимося за них та дякуємо, що маємо можливість повертатися та налагоджувати життя. 

Усвідомлюючи всю відповідальність перед інвесторами та повною мірою зважаючи на всі можливі ризики наша команда Строй Сіті development group розробила поетапний план поновлення роботи компанії. 

Тож з великою надією на майбутнє та повагою до наших інвесторів, ми повідомляємо, що 15 липня плануємо відкрити клієнтський простір у Києві. 

Відновлення роботи на будівельних майданчиках під час воєнного стану та постійних загроз ракетного удару потребує безпрецедентних заходів безпеки, наразі ми працюємо над їхнім забезпеченням. Чітко розуміємо, що це можливо лише при зниженні інтенсивності військових дій та відновленні логістичних ланцюжків з постачання будматеріалів. Процеси будівництва будуть відновлюватися поступово, бойові дії ще тривають і безпека людей — працівників компанії та наших клієнтів для нас у пріоритеті. 

Наразі з 15.07.2022 ми відновлюємо клієнтську підтримку для наших інвесторів. 

Номера телефонів по яким можно буде зв’язатися з менеджерами та задати питання ми повідомимо додатково в наших публікаціях.