Статус будівництва ЖК Русанівска Гавань травень 2024

Русанівска Гавань

Як повідомили СтройОбзор в компанії Ковальська Нерухомість на будівельному майданчику ЖК ЖК Русанівска Гавань виконуються робота:

  • Будинок № 13–17: Монолітний каркас готовий на 60%. Наші спеціалісти завершили роботи на 13-му поверсі. Паралельно виконували монтаж сходів і вентиляційних блоків — загалом встановлено 279 збірних залізобетонних конструкцій. Продовжували мурувальні роботи.
  • Будинок № 27: Каркасна частина будинку № 27 також готова на 50%. У квітні ми влаштовували плити перекриття та вертикальні елементи на 11, 12 і 13 поверхах. Наші спеціалісти змонтували 119 збірних залізобетонних конструкцій — вентиляційних блоків і сходів. Виконували підготовчі роботи для влаштування кладки стін і перегородок 6 і 7 поверхах.
  • Будинок № 13–17: Ми перейшли до влаштування плит перекриття та вертикальних несучих елементів на 14 і 15 поверхах. Докладніше про ситуацію в кожній секції: Секції 13–14. Здійснюємо армування плити перекриття 15-го поверху, готуючись до бетонування. Виконуємо мурувальні роботи на поверхах 9 і 10. Секція 15. Влаштовуємо опалубку плити перекриття 15-го поверху, виконуючи необхідні роботи перед армуванням і бетонуванням. Муруємо стіни й перегородки на поверхах 9 і 10. Секція 16. Влаштовуємо опалубку плити перекриття 15-го поверху. Виконуємо мурувальні роботи на поверхах 10 та 11. Секція 17. Виконуємо армування вертикальних елементів на 14-му поверсі, створюючи умови для влаштування плити перекриття наступного рівня. Виконуємо мурувальні роботи на 14 поверсі.
  • Будинок № 27: Секція А. Здійснюємо армування плити перекриття 13-го поверху, готуючись до бетонування. Виконуємо мурувальні роботи на поверхах 6 і 7. Секція Б. Завершили влаштування плити перекриття 13-го поверху, виконували мурувальні роботи на поверхах 6 і 7. Проводимо підготовчі роботи для прокладання кабельних ліній електропередачі.

Русанівска Гавань

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Русанівска Гавань. ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - ул. Евгена Маланюка (Сагайдака), 101. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Лівобережна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25-26; 4 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підзимнє.