У ЖК RIVERDALE відновлені будівельні роботи

ЖК RIVERDALE

Як повідомили СтройОбзор у компанії Perfect Group на об'єкті ЖК RIVERDALE відновлені будівельні роботи:

  • Будинок №1: - секція 1-3 — тривають загальні підготовчі роботи з влаштування майданчику для будівництва та відкопки котловану. - 4-5 секції — роботи з водопониження та водовідведення виконані на 100%. Виконуються роботи з відкопки котловану. - секція 6 — відкопка котловану завершена. Виконуються роботи з влаштування паль.
  • Будинок №8: - секція 1 — тривають роботи з армування та бетонування вертикальних конструкцій на рівні підвалу. - 2-3 секції — бетонування елементів 1-го поверху завершене на 40%. Виконуються роботи з армування вертикальних конструкцій. - секція 4 — роботи з бетонування вертикальних конструкцій на рівні 2-го поверху виконані на 50%.
  • Налагоджене безперебійне водовідведення частини русла р. Совка. Монолітні роботи на підземних ділянках №3 та №5 майбутньої гідротехнічної споруди виконані на 90%. Детальніше про ревіталізацію річки ми розповімо вже наступного разу!

ЖК RIVERDALE

Все буде Україна! 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК RIVERDALE. Забудовник Perfect Group. АДРЕСА - просп. Голосіївський, 6. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Деміївська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6-25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКУВАННЯ - підземна.