Уламком російської ракети пошкоджено ЖК Urban Park

Urban Park

Під час нічної атаки на Київ уламком збитої російської ракети пошкоджено кілька будинків житлового комплексу Urban park. Цей комплекс став п’ятим для «Київміськбуду» від початку повномасштабного вторгнення, що постраждав внаслідок російських атак на столицю. 

У будинку №3 уламок пошкодив монолітні залізобетонні конструкції на рівні 14-17 поверхів. Часткове пошкодження фасаду, вікон та дверей холодних переходів зафіксоване у першому будинку. Також пошкоджено віконні конструкції у будинку №2.

Наразі фахівці проводять обстеження будівель з метою виявлення усіх завданих ушкоджень та підрахунку збитків.

Також спеціалісти компанії співпрацюють з усіма необхідними відомствами, аби зафіксувати подію відповідним до законодавства чином.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Urban park – сучасний  комплекс комфорт класу, що складатиметься з 10 будинків із гостьовими та підземними паркінгами. Забудовник Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Магнітогорська, 5. РАЙОН - Деснянський. МЕТРО - Лісова. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25; 10 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне, відкрита.