В компанії «Інтергал-Буд» провели перший етап вакцинації співробітників

Вакцинация

20 липня будівельна компанія «Інтергал-Буд» провела перший етап вакцинації співробітників проти COVID-19. Загалом було вакциновано понад 200 осіб, а це майже 70% від загальної кількості працівників компанії. Члени сімей співробітників також мали можливість отримати щеплення.    

Процедура щеплення проводилася Центром первинної медико-санітарної допомоги №1 Оболонського району міста Києва вакциною Комірнаті проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech. Другий етап вакцинації запланований на середину серпня, після чого кожному співробітнику буде видане Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.  

«Компанія усвідомлює соціальну відповідальність та турбується про здоров’я кожного працівника, саме тому «Інтергал-Буд» підтримав державну ініціативу щодо масової вакцинації. Ми плануємо проведення ще однієї хвилі щеплень, тож співробітники, які з тих чи інших причин не змогли вакцинуватися сьогодні, зможуть це зробити пізніше. Якщо буде достатньо людей для другої хвилі вакцинації, то ми замовимо бригаду в офіс. В іншому випадку ми повідомимо охочим адреси, за якими можна буде зробити щеплення. Ця процедура також буде безоплатною» — розповів Руслан Васютін, директор з персоналу будівельної компанії «Інтергал-Буд».