В ЖК Обериг-2 введено в эксплуатацию дом № 1

ЖК Обериг-2

«Київміськбуд» інформує, що Державною інспекцією архітектури і містобудування України видано сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом проектній документації та готовність до експлуатації житлових будинків з об’єктами соціального призначення та паркінгами на вул. Бориспільська, 30А та вул. Бориспільська,40 у Дарницькому районі м. Києва перша черга – житловий будинок один – перший пусковий комплекс – секція один, ТП, другий пусковий комплекс – секція два, третій пусковий комплекс – секція три (ЖК «Оберіг-2», будинок №1).

Київміськбуд

Найближчим часом інвесторів буде запрошено для підписання необхідних документів та подальшого оформлення права власності.

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Оберіг-2»  складається з трьох 23-поверхових будинків комфорт класу. Перший будинок має три секції, другий та третій – по дві. Під будинком № 1 розташовано підземний паркінг для автомобілів мешканців. На перших поверхах передбачені нежитлові приміщення для об’єктів соціального або громадського призначення. У дворовій частині будуть облаштовані дитячі та спортивні майданчики, місця для відпочинку. Крім того, поруч передбачене будівництво церкви. ЗАБУДОВНИК - Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Бориспільська, 30А, 40. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Червоний хутір. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 27670 грн/м² ~ 997 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 781471 грн ~ від $ 28174. ПОВЕРХОВІСТЬ - 23; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.