В ЖК Park Lake City побудують унікальний освітній заклад

ЖК Park Lake City

The British International School, Ukraine (BISU) та група компаній DIM підписали угоду про створення унікального сучасного освітнього простору на території кварталу VITA у Park Lake City.

Проєкт з будівництва було представлено під час пресконференції «Відновлення України: Освіта майбутнього. Якою вона буде?» 28 вересня, передає СтройОбзор із посиланням на PRAGMATIKA.

Будівництво Park Lake City було розпочато у 2019 році і відтоді маштабувався від заміського еко-комплексу до долини життя ParkLakeCity площею понад 80 гектарів, де мешкатиме більше 4 тисяч родин. 

«В інфраструктурі кварталу заплановані також власні дитячий садок, початкова, середня та старша школи, кампуси для вчителів та дітей. Британський підхід до освіти вважається взірцем вдалого поєднання сучасності з традиційністю. Саме тому ми шукали відомого британського освітнього оператора. Ще до початку повномасштабного вторгнення ми розпочали перемовини з Британською міжнародною школою. Війна відсунула наші плани, але не зупинила їх. Перший крок нашої співпраці – будівництво дитячого садка та початкової школи – стартує вже наступного року», – повідомляє cпівзасновник проєкту Park Lake City Андрій Міщенко.

Британська міжнародна школа була заснована у 1997 році та стала першим закладом, що ініціював британський пiдхiд до освiти в Україні. З початку вторгнення BISU не припинила своєї діяльності, аби забезпечити безперервний навчальний процес. Це єдина міжнародна школа, яка фізично продовжувала працювати у країні, в Києві у Печерському районі та Дніпрі, з 1 вересня 2022, пропонуючи білінгвальну освіту з дитячого садочка до випускних класів. В основі академічного курсу лежить комбінація британської, міжнародної та української навчальних програм і творчих розвивальних активностей. Згідно з сьогоденними викликами та індивідуальними потребами учні можуть обрати формат викладання – очно, дистанційно та за екстернатною формою навчання.  

Окрім академічних знань, учні в BISU також здобувають звані soft skills, які готують їх до реального життя по завершенні школи. Серед них – особистісна та соціальна відповідальність, критичне мислення, відкритість до нового досвіду, вміння спілкуватися з іншими людьми, швидко реагувати на виклики та знаходити рішення.  

Аби діти могли максимально реалізовувати свої здібності та таланти у дорослому житті, вони мають отримати найкращий старт у ранні роки – щасливе дитинство у безпечному середовищі. Орієнтовно, площа закладу у Park Lake City складатиме 2900 кв м. Це буде двоповерхова сучасна будівля, білінгвальний дитячий садочок повного дня та початкова школа, розрахована на 180 учнів.  

«Британська школа в Україні розвивається та шукає нові формати роботи, які будуть відповідати запитам сьогодення. Саме тому вже давно було прийняте рішення про відкриття нової Британської школи за містом, у Park Lake City. Це містечко будується, пропонуючи філософію, дуже близьку до нашої, — створення спільноти людей, які будуть жити поряд, разом навчати своїх дітей, мати спільні цінності. співпрацювати в бізнесі. Відкриття дитячого садочку та початкової школи – це лише перший етап. Далі BISU планує створення наступних шкільних підрозділів: середньої та старшої школи з викладанням, як завжди, міжнародними вчителями та за британськими програмами. Розглядається також можливість формату Boarding School (школи з можливістю проживання)», - додає член Наглядової ради та голова приймальної комісії BISU Олена Товкун.

І в усьому комплексі, в садочку і школі будуть доступна чиста питна вода з артезіанської свердловини, при будівництві та оздобленні будуть використані екологічні матеріали, а також геотермальні насоси для багатоповерхових будинків, які використовують грунт, як джерело тепла для опалення або нагріву гарячої води взимку та як джерело кондиціонування влітку.