В ЖК Park Lake City працює шоу-рум готових квартир

ЖК Park Lake City

Як  повідомили СтройОбзор, у ЖК Park Lake City від компанії DIM запрошують гостей завітати до шоу-руму готових квартир. Тут вони зможуть надихнутися дизайном, насолодитися краєвидом з терас, які є у кожній квартирі комплексу, приміряти на себе планування квартир.

До послуг відвідувачів дві повністю оздоблені та мебльовані квартири — з однією та двома спальнями. Здійснити екскурсію в шоу-рум можна у будь-який день з 10:00 до 19:00 за попереднім записом у відділі продажу. Телефон для запису 044 247 00 70, адреса відділу продажу: Київська область, Новообухівське шосе, 10 кілометр.

Довідка:

ЖК Park Lake City — заміський комплекс бізнес-класу, який складається з головного кварталу VITA, двох кварталів таунхаусів TERRA та комплексу з власною біоводоймою – AQUA. Park Lake City — мінімісто, яке розташоване за 15 хвилин від Києва та покликане продовжувати його мешканцям життя.

DIM — це простір для комфортного життя, майданчик для вигідних інвестицій, високий сервіс керуючої компанії, архітектурні та дизайнерські рішення, що формують нову культуру міського життя.

З 2014 року:

  • 9 будинків введено в експлуатацію;
  • 5 проєктів на різних етапах будівництва;
  • 890 тис. м² в проєктних портфелях компанії;
  • кожен п'ятий покупець повертається для повторних інвестицій.