Відкриття відділу продажів ЖК Luxberry lakes & forest

ЖК Luxberry lakes & forest

1 травня відкриється відділ продажів заміського клубного житлового комплексу Luxberry lakes & forest від компаній BudCapital та Forum Capital. Новий офіс знаходиться неподалік від місця будівництва ЖК, він розташований на 28-му кілометрі траси Київ-Дніпро (Старообухівської), зупинка «Дитячий оздоровчий комплекс «Дружба».

У відділі продажів надаються консультації з придбання нерухомості у житловому комплексі Luxberry lakes & forest, що зводиться в статусному селищі Козин. Менеджери завжди готові продемонструвати хід будівельних робіт, природне та інфраструктурне оточення об’єкта, допоможуть зробити найбільш вдалий вибір житла, виходячи з індивідуальних потреб клієнта.

Новий офіс працює щоденно: по буднях з 9.00 до 19.00, у суботу та неділю – з 10.00 до 17.00. Зазначимо, що на травневі свята графік роботи тимчасово змінений.

Для зручності клієнтів на період карантинних обмежень рекомендується планувати свій візит до відділу продажів за попереднім записом. Аби записатися на консультацію, радимо скористатися контактами відділу продажів за посиланням.

Персонал працює з дотриманням всіх рекомендацій ВООЗ: щодня проводиться вологе прибирання та дезінфекція поверхонь, візитерів забезпечують засобами гігієнічної обробки рук та одноразовими захисними масками.

Також менеджери проводять онлайн-консультації у дистанційному режимі за допомогою будь-яких месенджерів та сервісів зв’язку за вибором клієнта.

Довідка СтройОбзор: Новобудова Luxberry lakes & forest забудовник BudCapital. АДРЕСА - смт. Козин, провулок Козацький, 11. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Видубичі. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 34017 грн/м² ~ 1212 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1660800 грн ~ від $ 59208. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується.ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, гаражі. ДІЄ АКЦІЯ - до 30.04.2021.УМОВИ ⚠