Житловий комплекс «Теремки» оголосив про старт продажів 5-го будинку

ЖК Теремки

Житловий комплекс «Теремки» від «Інтергал-Буд» оголосив про старт продажів п’ятого, останнього, будинку проєкту. Односекційний 25-поверховий будинок зводитимуть поряд з лісом, а отже його мешканці насолоджуватимуться не лише розкішними краєвидами «зеленого моря» зі своїх вікон, а й матимуть можливість просто з порогу вестибюлю потрапляти на облаштовану для відпочинку лісопаркову територію.

Як і попередні чотири будинки комплексу, п’ятий пропонує майбутнім мешканцям великий вибір зручних планувань. Вони дозволять власникам ефективно організувати свій житловий простір — обрати квартиру з чистовим ремонтом й далі створювати стиль дому за власним смаком, або придбати квартиру з одним із трьох дизайнерських ремонтів від забудовника.

Нагадаємо, що комплекс «Теремки» має розвинену інфраструктуру та вигідне місце розташування: спортивні та дитячі майданчики, підземний паркінг, магазини та мережевий супермаркет, до метро «Теремки» — 5 хв, поруч 5 га лісопаркової зони відпочинку на території НК «Експоцентр України», парк «Феофанія» та Національний музей народної архітектури та побуту України. Окрім цього, неподалік житлового комплексу розташовані школи та дитячі садочки, медичні клініки, супермаркети та спортклуби.  

Житловий комплекс «Теремки» — найкраща локація для життя поряд з Голосіївським лісом!

Більше інформації, як завжди, у відділі продажів за номером телефону (044) 391 06 43 або за адресою: м. Київ, вул. Заболотного, 15Б.