ЖК KRONA PARK II отримала сертифікат про прийняття в експлуатацію будинків

ЖК Kronа Park 2

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд - Державною інспекцією архітектури та містобудування України видано сертифікат №ІУ123220609247 від 15.07.2022р. про прийняття в експлуатацію будинків 1.2 та 3.2 в ЖК KRONA PARK II, підтвердивши відповідність закінченого будівництва об’єктів проєктній документації та готовність його до експлуатації.

Попри війну та важку економічну ситуацію в країні, ми робимо все можливе, аби наші клієнти отримали свої квадратні метри. Наступний крок — присвоєння будинкам поштових адрес та видача ключів.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК KRONA PARK II зводиться у центрі Броварів, поруч з парком та хвойним лісом. Проєкт складається з 16-ти будинків, які мають розвинуту комерційну інфраструктуру та об’єкти соціального призначення. У комплексі передбачені школа, дитячий садок, стадіон, медичний центр тощо.. ЗАБУДОВНИК - Альянс Новобуд. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 8-10, 12-14, 17. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - стоянка, наземна багаторівнева.