ЖК Nordica Residence: в першому будинку продовжуються фасадні роботи

Nordica Residence

Як повідомили СтройОбзор в корпорації нерухомості РІЕЛ, в першій черзі ЖК Nordica Residence в першому будинку продовжуються фасадні роботи, завершено встановлення віконних конструкцій, триває розведення внутрішніх мереж: водопостачання, опалення і каналізації – зроблено з 2 по 13 поверхи. Система вентиляції паркінгу та будинку виконана на 50%, фахівці виконали прокладання внутрішніх стояків К1, К2. Розпочинається залиття стяжок у будинку та облаштування гідроізоляції паркінгу.

Паралельно виконуються зовнішні внутрішньомайданчикові мережі: облаштовуються монолітні камери для прокладання системи електро і теплопостачання. Приступаємо до демонтажу баштового крана.

В другому будинку виконується зведення монолітних конструкцій сьомого поверху й кладка стін першого поверху.

В третьому будинку практично виконані вертикальні елементи -1 поверху, триває підготовка до залиття плити перекриття. Готується облаштування баштового крану.

Розпочато земляні роботи для будівництва паркінгу.

Nordica Residence

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Nordica Residence. Забудовник РІЕЛ. АДРЕСА - Залізничне шосе, 45а. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Либідська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7, 9, 26. АКТИВНІСТЬ - будується.