ЖК «Нова Англія» відсвяткувала перетин екватору в будівництві комплексу

фото

11 вересня інвестори, резиденти та друзі ЖК “Нова Англія” зустрілись, аби відсвяткувати важливу подію: перетин екватору в будівництві житлового комплексу.

На тематичній вечірці в білих кольорах White Holiday Party програма була насичена та яскрава. Головною розвагою свята стало феєричне світлове шоу на фасаді будинку. Для дітей було організовано спеціальну ігрову зону з аніматорами та пригощення солодкою ватою. Музичний концерт, розіграш подарунків, міми та ходулісти, яскраві фотозони, устричний бар та ігристе – все це задало особливий настрій гостям свята.

 

Ідейним натхненням для свята стали самі будинки комплексу. Адже вони об’єднані єдиним стилем англійської неокласики, а фасади виконані в білих кольорах. Взагалі білий колір – це символ чистоти, миру, нового етапу життя та свободи! Тому й не дивно, що резиденти «Нової Англії» об’єднані такими цінностями.

 «Даний масштабний проект (ЖК «Нова Англія», ред.) колись почався з мрії. Мрії не просто побудувати будинки, а створити новий рівень – створити простір для життя. Щасливого! Комфортного! Красивого! Світлого та Безпечного! І ми щасливі, що це вийшло реалізувати» – ділиться враженнями комерційний директор Royal House, Олексій Білоконь. Також він відзначив, що White Holiday Party було організовано для інвесторів та резидентів ЖК «Нова Англія», щоб об’єднати їх та разом відсвяткувати перетин екватору в будівництві комплексу. Особливу подяку Олексій Білоконь виразив команді будівельників, близько 200 професіоналів, які невпинно трудяться, аби нові інвестори могли якнайшвидше поселитись в своїх домівках.

Нагадаємо, що ЖК «Нова Англія» знаходиться у найзеленішому куточку столиці – Голосіївському районі, в 10 хв пішки від станції метро Васильківська. Всього проект нараховує 14 будинків. Нещодавно було відкрито старт продажу нового, 9-го, будинку - «Лондон». І як ходить вже в народі вислів: Якщо «Нова Англія» - це Місто в місті, то будинок «Лондон» - це столиця в столиці.

Також скоро, у жовтні, пройде щорічне святкування Дня яблука, яке започаткував ЖК «Нова Англія». Цього разу організатори обіцяють виключно сімейний формат свята і всі розваги будуть для діток. Слідкуйте за актуальними новинами на офіційному сайті ЖК «Нова Англія».

366 просмотров