ЖК Park Royal приєднався до державної програми єВідновлення та оформив першу угоду

ЖК Park Royal

ЖК PARK ROYAL приєднався до Меморандуму про співпрацю між Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України (Мінінфраструктури) і замовниками будівництва та став учасником державної програми єВідновлення

Відтак, українці, які втратили свою оселю наслідок російської агресії отримують компенсацію на придбання нового житла у вигляді житлового сертифіката, який можуть обміняти на нове житло.

Першими, хто скористався програмою єВідновлення в ЖК PARK ROYAL стала сім’я з Ірпеня, під час окупації їхнє житло зазнало значних руйнувань без можливості відбудови.

Подружжя вирішило починати нове життя у місті Буча. Родина обрала PARK ROYAL не випадково: сума компенсації покривала вартість квартири в PARK ROYAL; комплекс знаходиться недалеко від їхнього колишнього дому, де все знайомо; масштаб будівництва вражає своєю площею, архітектурою та сучасними технологіями; надійність забудовника, який в столиці збудував не один житловий комплекс (ЖК «Британський квартал», ЖК «Нова Англія»).

Не менш вагомою перевагою для родини стало наявність укриття цивільного захисту населення згідно з новими державними будівельними нормами України, а також розвинена інфраструктура та різноманітні варіанти для дозвілля та відпочинку.

«Державна програма єВідновлення є дуже вагомою соціальною програмою і ми раді, що PARK ROYAL став її учасником. Адже для нас дуже важливо підтримувати українців, які втратили свою домівку під час війни й сприяти відновленню і відбудові України», - коментують у пресслужбі комплексу.

Як придбати житло від PARK ROYAL за програмою «єВідновлення»

  • Подати повідомлення про зруйноване майно в застосунку чи на порталі Дія, якщо не подавали раніше.
  • Подати заяву про виплату за зруйноване майно в застосунку Дія.
  • Дочекатися отримання сертифіката.
  • Подати заявку в Дії для бронювання коштів за сертифікатом та дочекатися підтвердження бронювання.
  • Обрати квартиру в PARK ROYAL на суму, що вказана у сертифікаті.
  • Укласти угоду в нотаріуса. Заброньовані кошти надійдуть на рахунок продавця майна.